Wesprzyj nas

Gdy proszę mnie o wsparcie, pieniądze chce wiedzieć, że moja pomoc jest celowa, chce widzieć jej rezultaty, efekty! Zawsze pytam sam siebie, czy warto? Czy mój wysiłek i wsparcie nie zostanie zmarnowane?

Myślę, że i Ty stawiasz sobie takie pytanie! Dlatego chętnie pokaże Ci co robimy, jak jesteśmy skuteczni, dlaczego warto abyś wpisał nasz KRS 0000317051 w swoim zeznaniu podatkowym lub przekazał nam darowiznę.

Olgierd Rodziewicz-Bielewicz – fundator i członek Rady Fundacji.

Autyzm – jestem ojcem czwórki dzieciaków. Z najstarszym wszystko szło dobrze, dziś wspiera nas w Radzie Fundacji, wspiera finansowo, ma dobrą pracę. Wydawało mi się, że wszystkie moje dzieci będą do niego podobne. Otóż nie! Diagnozy i orzeczenia były dla mnie wielkim wstrząsem. Dziś dają mi inna perspektywę postrzegania świata. Wiem, że jestem innym, lepszym człowiekiem.
A dzięki Wam mój drugi syn i kilku innych podopiecznych otrzymuje edukację adekwatną do swoich potrzeb. Dziękuję Wam, a też dzięki temu mogę robić inne rzeczy, które też są potrzebne, na których się znam!

Od lat jestem propagatorem, można napisać promotorem koncepcji tzw. „trzeciego miejsca” jako klubu sportów umysłowych, gier planszowych. Tutaj ze wsparciem zarówno organizacyjnych, hojnością finansową, pomysłowością stworzyliśmy City Park Bridge Club. Organizujemy cykl turniejów, turniej upamiętniający Powstanie Wielkopolskie, szukamy stałej przyjaznej przestrzeni. Chętnie wspieramy inne kluby. Sprawny umysł jest tak samo ważny jak sprawne ciało, a do tego ten urok i aspekt socjalny brydża, szachów i innych gier… Spotkania z ludźmi.

Cieszę się także jako fundator z wieloletniej aktywności Fundacji w prowadzeniu porad prawnych. Tysiące porad! To robi wrażenie. Kontakt z setkami mieszkańców w potrzebie. Dziś widzę jeszcze ostrzej, jak zwykły obywatel potrzebuje wsparcia i ochrony przed administracją, państwem, koteriami politycznymi. To moja misja na przyszłe lata. Budowanie środowiska NGO, świadomości obywatelskiej, sprawczości każdego z nas. I wiem, że nie jesteśmy tu sami. Jest nas coraz więcej!

Zaciekawiłem Cię? Chcesz nas wspomóc?

Masz wiele opcji, a wśród nich:

  • Przekaż 1,5% w zeznaniu PIT wpisując nasz numer KRS 0000317051
  • Przekaż darowiznę w dowolnej wysokości i odlicz ją w swoim zeznaniu rocznym za dany rok
  • Konto główne: 28 2130 0004 2001 0509 4198 0001 (Volkswagen)
  • Konto 1,5%: 60 2130 0004 2001 0509 4198 0007 (Volkswagen)
  • Prowadzisz firmę? Wesprzyj nasze działania jako sponsor, czy partner wspierający. Reklama jawna stanowi koszt uzyskania przychodu. Zobacz też zakładkę – partnerzy
  • Widzisz ciekawy grant, daj nam znać. Dzięki subwencjom poprawiliśmy ostatnio naszą aktywność w mediach społecznościowych, serwis www.
  • Możemy także coś zrobić razem. Chętnie dzielimy się wiedzą i zasobami!

… a na koniec. Dziękuję Ci! Niezależnie, czy zostawisz tu przysłowiową złotówkę, czy tylko jesteś przechodniem. To, że tu zajrzałeś jest już dla mnie cenne samo w sobie.

Dziękuję i do zobaczenia ponownie.

Możesz przekazać nam także darowiznę i odliczyć ją od podatku w zeznaniu rocznym. Przeczytaj broszurę Administracji Skarbowej.  

Potrzebujesz bardziej graficznej formy? Wyjaśnienia, przykładów? Zobacz infografiki na stronie ngo.pl!

Akcja informacyjna jest realizowana w ramach projektu „Szkoła Aktywnego Sektora. Program rozwoju organizacji i budowania sieci współpracy”, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.Projekt jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.